Oddychaj lepiej z Blueair

Filtry powietrza do domu - HEPA

Kupując filtr powietrza do domu lub biura należy pamiętać o tym, aby wybrać taki, który będzie pasować do konkretnego modelu jonizatora czy nawilżacza powietrza. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się oryginalne filtry HEPASilent™ do oczyszczaczy Blueair z serii 500/600, Pro, 403/450E/405/480i, 203/270E/205/280i, Blue 411, Blue 221. Jeśli nie wiesz, który kupić, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Tobie wybrać odpowiedni filtr do Twojego nawilżacza powietrza z jonizatorem Blueair.

 

Niemal stuprocentowa skuteczność filtrów do oczyszczaczy powietrza Blueair

HEPASilent™ to innowacyjna, opatentowana technologia, która wyróżnia się niezwykłą wydajnością. Domowy filtr powietrza do urządzeń marki Blueair jest w stanie usunąć z powietrza aż 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0.1 mikrona. Oferowane przez nas filtry usuwają z pomieszczenia takie zanieczyszczenia, jak:

  • dym, w tym papierosowy,
  • spaliny,
  • kurz,
  • gazy.

 

Czyste powietrze w Twoim domu i biurze dzięki filtrom powietrza do Blueair

Filtr HEPA to rozwiązanie, dzięki któremu czyste powietrze dostępne jest dla każdego, nie tylko dla wybranych. Jeśli chcesz, żeby Twój dom czy biuro było wolne od zanieczyszczeń, skorzystaj z naszej oferty! Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl